روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
روز مانده به شروع دوره
Machine learning
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!
مشخصات مقاله
  • 0
  • 4.0
  • 173
  • 1
  • 0

آموزش گام به گام نصب پایتون در ویندوز، به همراه یک پروژه کوچک!

آموزش نصب پایتون

برای نصب پایتون میتوانید در گوگل عبارت python را سرچ کنید و وارد سایت اصلی آن شوید:

در قسمت دانلود ها روی گزینه python کلیک کنید. عدد نوشته شده جلوی آن ورژن آن است که بسته به زمانی که آنرا دانلود میکنید ممکن است متفاوت باشد.

بعد از وارد شدن به صفحه دانلود باید به دنبال بخشی به نام Files بگردید:

از این قسمت فایل windows installer را باید دانلود کنید و 32 بیتی یا 64 بیتی بودن آن را باید بر اساس سیستم خودتان انتخاب کنید.
بعد از دانلود فایل installer را اجرا کنید. در صفحه ای که میبینید تیک add python to path رو بزارید و install now رو انتخاب کنید.

بعد از اینکه فرایند نصب اتمام یافت، گزینه disable path length limit را انتخاب کنید، این گزینه هیچ مشکل و تفاوتی در سیستم شما به وجود نمیاورد، فقط به پایتون برای ساختن متغییر هایی با نام های طولانی تر در PATH اجازه میدهد.

بعد از اتمام فرایند در منوی استارت عبارت cmd را سرچ کنید. بعد از باز کردن آن عبارت زیر را در آن بنویسید:
Python –version
در صورتی که جواب زیر را دریافت کردید نشان دهنده این است که پایتون با موفقیت در سیتسم شما نصب شده است!

درصورتی که مایل به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون هستید، میتوانید از دوره آموزش پایتون استاد مصطفایی دیدن کنید:

نام دوره
پیشنیاز
دوره آموزش پایتون
ندارد

حال برای اجرا کردن برنامه های پایتون کافیست که فایل txt بسازید:

(توجه کنید که تیک file extention در منوی vewi باید روشن باشد)

سپس پسوند آن را از txt به py تغییر دهید

سپس روی آن راست کلیک کرده و گزینه Edit with IDLE را انتخاب کنید

در این قسمت کد های پایتون خود را وارد کنید، سپس آنرا save کنید و ادیتور را ببندید

سپس میتوانید با باز کردن این فایل پایتون نتیجه را مشاهده کنید!

1401/01/29 173 0
برای ارسال نظر لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.
برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.