آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت
021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید
اگر حرفه ای هستید ما از شما حمایت می کنیم
آموزشگاه تحلیل داده با بیش از 24 سال سابقه درخشان آموزشی در زمینه آموزش برنامه نویسی، بانک اطلاعاتی، طراحی سایت و هوش مصنوعی از قدیمی ترین آموزشگاه های برنامه نویسی در ایران می باشد. آموزشگاه تحلیل داده با بیش از 24 سال سابقه درخشان آموزشی در زمینه آموزش برنامه نویسی، بانک اطلاعاتی، طراحی سایت و هوش مصنوعی از قدیمی ترین آموزشگاه های برنامه نویسی در ایران می باشد.آموزشگاه تحلیل داده از متخصصان و مجریان که در هر یک از زمینه های زیر قادر به همکاری می باشند به صورت تمام وقت و یا پاره وقت با حقوق و شرایط مناسب دعوت به همکاری می نماید:
آموزشگاه تحلیل داده با بیش از 24 سال سابقه درخشان آموزشی در زمینه آموزش برنامه نویسی، بانک اطلاعاتی، طراحی سایت و هوش مصنوعی از قدیمی ترین آموزشگاه های برنامه نویسی در ایران می باشد.
جذب مدرس برنامه نویسی در آموزشگاه تخصصی تحلیل داده
با آموزشگاه تحلیل داده، دانش خود را به دیگران منتقل کنید و درآمد کسب کنید!

آیا می‌خواهید تجربه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به همراه آن، درآمد کسب کنید؟ با تدریس آنلاین (پکیج آموزشی) یا حضوری در آموزشگاه تحلیل داده ، شما می‌توانید به آسانی و از هر نقطه‌ای دنیا دانش خود را به دیگران منتقل کرده و درآمدزایی کنید. برای شروع، فقط کافیست به عنوان مدرس در آموزشگاه تحلیل داده ثبت نام کنید. ما به شما ابزارها و منابع لازم را ارائه خواهیم داد تا بتوانید دوره‌های آموزشی خود را طراحی کنید و درآمد کسب کنید. همچنین، ما به شما این فرصت را می‌دهیم که دانش و تخصص خود را به هزاران دانشجو علاقمند به این حوزه منتقل کنید و در عین افزایش دانش خود، درآمد زیادی کسب نمایید. پیوستن به آموزشگاه تحلیل داده به معنای پیوستن به جامعه‌ای از مدرسان و دانشجویان است که دانش و درآمد کسب کردن را به عنوان اهمیت اصلی خود می‌دانند. به ما بپیوندید و همراه با دیگران به دنیای آموزش و درآمدزایی تحولی بدهیم

ارسال رزومه
جذب مدرس برنامه نویسی در آموزشگاه تخصصی تحلیل داده
مهندس کامپیوتر با تسلط بر تولید محتوا
متخصص کامپیوتر، آشنا به برنامه نویسی و طراحی سایت جهت تألیف متون علمی، محتوا گذاری در وب سایت، ترجمه و روان سازی مقالات تخصصی رشته نرم افزار. نیاز مندی های این شغل چیست؟

چنانچه زبان انگلیسی شما خوب است و می توانید مقالات و یا کتب زبان اصلی رشته نرم افزار را به خوبی متوجه بشوید، جهت همکاری از شما دعوت به عمل می آید.

متخصص کامپیوتر، آشنا به برنامه نویسی و طراحی سایت جهت تألیف متون علمی، محتوا گذاری در وب سایت، ترجمه و روان سازی مقالات تخصصی رشته نرم افزار. نیاز مندی های این شغل چیست؟

  1. تسلط بر زبان انگلیسی: قابلیت ترجمه روان و قابل فهم از مقالات رشته نرم افزار
  2. آشنایی با برنامه نویسی از اصلی ترین شروط این موقعیت شغلی می باشد
  3. فارغ التحصیل رشته نرم افزار: با توجه به تخصصی بودن شغل مربوطه، داشتن حداقل مدرک کارشناسی رشته نرم افزار الزامی می باشد.
  4. آشنایی با اصول اولیه سئو و تهیه محتوا بر اساس سئو
  5. آشنایی و تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی مثل photoshop مزیت می باشد.
  6. از پذیرش رزومه دانشجویان به صورت قطعی معذوریم.
ارسال رزومه
مهندس کامپیوتر با تسلط بر تولید محتوا
ثبت درخواست همکاری
مشخصات فردی
تاریخ تولد
سوابق کاری
متنی در مورد ویژگی‌های شخصیتی و حرفه‌ای خود بنویسید فایل سوابق خود را با فرمت PDF وارد کنید
اطلاعات تماس
کد امنیتی