آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت
021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید
مشخصات کتاب
  • جاستین سیتز (مترجم : شاهین رمضانی)
  • 2018
  • فارسی
  • 478
  • 33
  • 0
جاستین سیتز (مترجم : شاهین رمضانی)

پایتون برای کلاه خاکستری ها

نویسنده :جاستین سیتز (مترجم : شاهین رمضانی)

    کتابی که رو به روی شما قرار دارد، یک قسمت از حاصل مطالعه و تحقیقات نویسنده در راستای علم مهندسی معکوس برای کشف آسیب پذیری ها و نوشتن اکسپلویت ها, مبارزه با بدافزارها و خصوصا خودکار سازی وظایف مهندسی معکوس با استفاده زبان پایتون است. یکی از ضعف های تمامی افرادی که تازه قدم به راه پر پیچ و خم امنیت نرم افزار میگذارند این است که با توجه به سنگین و حجیم بودن این قسمت از علم بی پایان امنیت ,بدون دانش برنامه نویسی برای خودکارسازی وظایف سنگین مهندسی معکوس تقریبا انجام برخی وظایف در زمان مشخص بسیار دشوار و یا ناممکن است , و البته نکته ی قابل توجه این است که خودکار سازی به معنی بی نیاز شدن به فرد متخصص در ضیمنه ی فنی نبوده بلکه به منظور انجام وظایف در یک زمان منطقی است.

    این کتاب درواقع طراحی شده است, تا به شما کمک کند تا تئوری و تکنولوژی پشت بیشتر ابزارهای هکینگ را فرا بگیرید، همچنین به شما بینش این موضوع را می دهد که چگونه می توانید از ابزارهایی که قبلا توسط پایتون ساخته شده اند در زمانی که نیاز به یک راهکار انحصاری برای کار خود ندارید, استفاده کنید. البته دقت داشته باشید شما نه تنها استفاده از ابزارهای مبتنی بر پایتون را یاد می گیرید بلکه فرا خواهید گرفت که چگونه ابزارهای خود را در پایتون بسازید. هر چند که در آینده, این کتاب یک مرجع کامل نخواهد بود. چرا که تعداد بیشماری ابزار در زمینه ی امنیت هستند که در پایتون نوشته شده اند و در این کتاب پشتیبانی نشده اند، اگرچه این کتاب به شما اجازه می دهد از برنامه های مختلف مشابه که در پایتون کد نویسی شده اند استفاده کنید آنها را اشکال زدایی کرده و یا گسترش داده و به طور کلی کارایی آنها را تغییر دهید.

1402/09/07 478 33
رمز عبور : tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

کتاب های مرتبط

کتاب زبان برنامه نویسی پایتون

نویسنده

احمد صوفی محمودی

زبان

فارسی

ادامه

Beginning Python

نویسنده

James Payne

زبان

انگلیسی

ادامه

Foundations of Python Network Programming

نویسنده

Brandon Rhodes John Goerzen

زبان

انگلیسی

ادامه

نظرات شما

برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.