برنامه نویسی را از صفر شروع کنید.

021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور
مشخصات کتاب
 • William Pollock
 • 2019
 • انگلیسی
 • 1586
 • 70
 • 5.000000000
 • 0
William Pollock

آموزش لینکوس برای هک

نویسنده :William Pollock

  درباره کتاب Linux Basics for Hackers از دید نویسنده کتاب

  هک کردن مهمترین مجموعه مهارت قرن بیست و یکم است! من آن را یک شعار را ساده نمی گویم. به نظر می‌رسد رویدادهای سال‌های اخیر این شعار را با تیتر هر صبح تأیید می‌کنند. کشورها برای به دست آوردن اسرار از یکدیگر جاسوسی می‌کنند، مجرمان سایبری میلیاردها دلار می‌دزدند، کرم‌های دیجیتالی که باج می‌خواهند ، دشمنان بر انتخابات یکدیگر تأثیر می‌گذارند، و مبارزان ابزارهای همدیگر را از بین می‌برند. اینها همه کار هکرها است و تأثیر آنها بر دنیای دیجیتالی ما تازه شروع به احساس می شود.
  تجربیات به من آموخته است که بسیاری از هکرهای مشتاق تجربه کمی با لینوکس داشته اند یا اصلاً تجربه نداشته اند، و این عدم تجربه مانع اصلی برای شروع سفر آنها به سمت تبدیل شدن به هکرهای حرفه ای است.
  تقریباً تمام بهترین ابزارهای هکر در لینوکس نوشته شده اند، بنابراین برخی از مهارت های پایه لینوکس پیش نیاز تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای است. من این کتاب را برای کمک به هکرهای مشتاق برای عبور از این مانع نوشته ام. این کتاب برای هکر باتجربه یا مدیر مجرب لینوکس در نظر گرفته نشده است.
  در عوض، برای کسانی در نظر گرفته شده است که می‌خواهند در مسیر هیجان‌انگیز هک، امنیت سایبری و pentesting شروع کنند. همچنین به عنوان یک رساله کامل در مورد لینوکس یا هک نیست، بلکه به عنوان یک نقطه شروع به این دنیاها در نظر گرفته شده است.
  این برنامه با ملزومات لینوکس شروع می شود و به برخی از اسکریپت نویسی اولیه در bash و Python گسترش می یابد. هر جا که مناسب باشد، سعی کرده ام از نمونه هایی از دنیای هک برای آموزش اصول لینوکس استفاده کنم.هک کردن یک حرفه حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات است. به این ترتیب، نیاز به درک گسترده و دقیق از مفاهیم و فناوری های IT دارد. در اساسی ترین سطح، یادگیری لینوکس یک نیاز است.
  اگر می‌خواهید هک و امنیت اطلاعات را به شغل خود تبدیل کنید، قویاً پیشنهاد می‌کنم برای استفاده و درک آن زمان و انرژی صرف کنید.

1402/06/27 1586 70
رمز عبور : tahlildadeh.com یا www.tahlildadeh.com

کتاب های مرتبط

Extreme Tech Hacking Gmail

نویسنده

Ben Hammersley

زبان

انگلیسی

ادامه

Hackers

نویسنده

O'Reilly Media

زبان

انگلیسی

ادامه

آموزش هك سايت,جلوگيري از هك سايت

نویسنده

Joel Scambray, Vincent Liu, Caleb Sima

زبان

انگلیسی

ادامه

نظرات شما

نظرات خود را ثبت کنید...