روز مانده تا شروع دوره ‌
دوره آموزش طراحی سایت
جهت آموزش استفاده از پنل کاربری این فیلم را مشاهده کنید
ورود
021-88146330
021-88146323
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

آخرین پست اینستاگرام

Tahlildadeh instagramProfile
instaPost

. برنامه نویسی میتونه خیلی بالا و پایین داشته باشه. بعضی وقتا همه چی خوب پیش میره و برنامه شما همون کاری که ازش توقع دارید رو انجام میده، اما به ناچار بعضی وقت ها موقعیت هایی پیش می آید که برنامه کاری شما میخواهید را به درستی انجام نمیدهد. و پیدا کردن ارور های آن غیر ممکن به نظر میرسد. شما با یک باگ روبه رو میشوید. 5 نکته ای که کمکتون میکنه باگ های کدتون رو پیدا کنید: 1. از دیباگر استفاده کنید: دیباگر ابزاری است که به شما اجازه میدهد کدتان را در نقطه های مشخصی متوقف کنید و به بررسی آن بپردازید. 2. سوال خود را آنلاین بپرسید! :اگر تا به حالا اینکار را امتحان نکرده اید، حتما امتحان کنید! جواب سوال خود را میتوانید به راحتی در سایت هایی مانند stackoverflow پیدا کنید 3. استراحت کنید! هنگامی که ذهن شما درگیر یک مشکل است، خوب است ذهن خود را کمی از مشکل دور کنید، سپس راه حل مشکل آسان تر پیدا خواهد شد! 4. مشکل خود را به کسی توضیح دهید! توضیح دادن مشکل به دیگران میتواند باعث پیدا شدن باگ شود. زیرا ممکن است جزئیاتی که به آن دقت نکرده بودید را هنگام توضیح به دیگران پیدا کنید! 5. از اول شروع کنید: تا جایی که حجم برنامه و تایم تحویل پروژه شما اجازه میدهد، از ابتدا نوشتن یک کد با ذهنی تازه، اغلب باعث میشود به مشکلاتی که قبلا با آنها روبرو شده بودید مبتلا نشوید. حالا میرسیم به پست فوق🙂 شما چه موقع برای حل باگ ایده میگیرید؟ ___ 👈🏻 برای مشاوره‌ و یا پاسخ سوالات تخصصی خود با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: ☎️ 021_88146330 ☎️ 021_88146323 📱 09039737034 🌐www.tahlildadeh.com __ #تحلیل_داده #برنامه_نویسی #کدنویسی #برنامه_نویس #برنامهنویسی #آموزش_آنلاین #طراحی_سایت #برنامهنویسی #آموزشبرنامهنویسی #برنامهنویسیوب #کدنویسی_سایت #طراحی_وب #کدنویسی_وب #کدنویسی_آسان #کدنویسی_وبسایت #tahlildadeh

یونس ابراهیمی

کاتلین به زبان ساده

این کتاب شما را با زبانی ساده با زبان برنامه نویسی کاتلین آشنا میکند.

نویسنده: یونس ابراهیمی

زبان: فارسی

مشاهده کتاب و دانلود
 Svetlana Isakova وBruce Eckel

Atomic Kotlin

این کتاب Kotlin را به بخش های کوچک و قابل فهم (atom ) تقسیم کرده و با کمک تمرین های ها و راهنما های مناسب، شما را راهنمایی میکند که در InteliJ به تمرین و یادگیری بپردازید !

نویسنده: Svetlana Isakova وBruce Eckel

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Ted Hagos

Learn Android Studio 4: Efficient Java-Based Android Apps Development

با خواندن این کتاب میتوانید، با استفاده از Android Studio 4، اپلیکیشن های اندروید را به زبان جاوا نوشته و deploy کنید.

نویسنده: Ted Hagos

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
افشین رفوآ

دانلود کتاب فارسی آموزش اندروید

Android یک سیستم عامل تحت موبایل و مبتنی بر هسته ی Linux است. پروژه ی توسعه و ارتقا اندروید AOSP یا پروژه ی کد باز اندروید نام دارد که شرکت Google آن را رهبری می کند. این کتاب فارسی زبان با توضیحاتی که راجع به سیستم عامل اندروید داده و آموزش جامع و کامل برنامه نویسی اندروید در محیط Android studio بهترین انتخاب برای شماست

نویسنده: افشین رفوآ

زبان: فارسی

مشاهده کتاب و دانلود
John Horton

دانلود کتاب Android Programming for Beginners

اگر در تلاش برای شروعِ کار برنامه نویسی می باشید اما مسیرِ درستِ آن را نیافته اید؛ و یا اینکه ایده های بزرگی در سر دارید اما نمیدانید که چگونه می توان آن ها عملیاتی نمود؛ و یا شنیدنِ این جمله که "برای یادگیریِ Android باید زبان Java را یاد بگیرید" شما را ناامید کرده است، در این صورت کتابِ Android Programming for Beginners بهترین پاسخ برای نیازهای شما خواهد بود.

نویسنده: John Horton

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
	Andreas Goransson, David Cuartielles Ruiz

دانلود کتاب Professional Android Open Accessory Programming with Arduino

این کتاب راهنما، به برنامه نویسان اندروید می آموزد که چگونه برای کنترل سیستم هایی از قبیلِ نوردهی، شرایط آب و هوایی، و سیستم های سرگرمی از دستگاه های اندرویدی، با استفاده از Ardino، که یک پلتفرمِ میکروکنترولِر می باشد، از AOA استفاده نماید.

نویسنده: Andreas Goransson, David Cuartielles Ruiz

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
	Kevin Brothaler

دانلود کتاب OpenGL ES 2 for Android

این کتاب تمامیِ مبانی ضروری برای ایجادِ گرافیک های مورد نیاز بر روی اندروید را آموزش می دهد. در طول این کتاب، با ایجادِ بازیِ ساده ی هاکیِ هوایی (Air Hockey)، با اصول اولیه ی OpenGL آشنا خواهید شد و در طول این مسیر، چگونگیِ آغازِ OpenGL و برنامه نویسیِ گرافیک های لوله ای (pipeline) با استفاده از سایه زن ها (shader) را فرا خواهید گرفت.

نویسنده: Kevin Brothaler

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Vitaly Semko, Romain Marucchi-Foino, Roman Semko

Game and Graphics Programming for iOS and Android with OpenGL ES 2.0

کتابِ Game and Graphics Programming for iOS and Android with OpenGL ES 2.0 به فهم سریعِ شما از چگونگیِ ایجاد اپلیکیشن ها و بازی های خارق العاده و تاثیر گذار بوسیله ی تکنولوژیِ OpenGL ES 2.0 کمک می کند.

نویسنده: Vitaly Semko, Romain Marucchi-Foino, Roman Semko

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Mario Zechner, Robert Green

Beginning Android Games, 2nd Edition

کتابِ Beginning Android Games, Second Edition هرآنچه که برای پیوستن به گروهِ طراحانِ موفقِ بازی های اندرویدی، از قبیلِ ملاحاظاتِ مورد نیاز برای طراحی بازی های اندرویدیِ تبلت، مورد نیاز است را ارئه می دهد.

نویسنده: Mario Zechner, Robert Green

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Wei-Meng Lee

Beginning Android Application Development

این راهنمای جامع، مقدمه ای از ایجادِ اپلیکیشن های اندرویدی برای آخرین نسخه های گوشیِ موبایل، ارائه می نماید. نویسنده ی کهنه کار، Wei Meng Lee، برای فهمِ بیشترِ مطالب ارائه شده، در هر درس مثالهایی واقعی را به کار گرفته است.

نویسنده: Wei-Meng Lee

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Robert Chin

Beginning Android 3d Game Development

Beginning Android 3D Game Development یک کتابِ منحصر به فرد و مثال محور برای طراحانِ امروزیِ اپلیکیشن های اندرویدی و گیم است. این طراحان کسانی هستند که درصدد یادگیریِ چگونگیِ ایجاد اپلیکیشنِ بازی های 3D می باشند که با استفاده از Java و OpenGL ES بر روی آخرین نسخه ی پلتفرمِ Android 5.0 (KitKat) اجرا می شوند.

نویسنده: Robert Chin

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
David Wolber, Hal Abelson, Ellen Spertus, Liz Looney

App Inventor 2, 2nd Edition

درطول این کتاب، اصول اولیه ی App Inventor را بوسیله ی آموزش های گام به گام و پروژه های سرگرم کننده ی فراوانی از قبیلِ اپلیکیشن های location aware، ذخیره سازی داده، و اپلیکیشن هایی که دارای منطق تصمیم گیری می باشند، فرا خواهید گرفت.

نویسنده: David Wolber, Hal Abelson, Ellen Spertus, Liz Looney

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود