آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت
021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

دوره آموزش ایکید

دوره آموزش ایکید
نوع دوره شهریه نام استاد مدت زمان تاریخ شروع زمان برگزاری پیشنیاز وضعیت دوره
حضوری یا آنلاین 2,500,000 تومان تماس بگیرید 36 ساعت 1402/08/16 دوشنبه ها 15 الی 16:30 ندارد
درحال ثبت نام
حضوری یا آنلاین 25,000,000 تومان تماس بگیرید 36 ساعت 1402/04/04 یک شنبه و سه شنبه ساعت 14 تا 15:30
درحال برگزاری
ایکید دوره های آموزشی مهارت استفاده از کامپیوتر برای کودکان است که شامل آموزش مقدماتی آشنایی با کامپیوتر می باشد. در این دوره کودکان با مهارت هایی از جمله موارد زیر آشنا می شوند: کامپیوتر چیست و چه اجزایی دارد؟ چگونگی کار با سیستم عامل طریقه نوشتن نامه طراحی نقاشی های جذاب ساخت انیمیشن آموزش کد نویسی نسل جدید در جامعه فعلی از زمانی که متولد می شوند با تکنولوژی و فناوری اطلاعات زندگی را شروع می کنند، اما این استفاده تنها به بازی کردن محدود شده است. چرا ما به کودکان و نوجوانان آموزش ندهیم که از این فناوری ارزشمند و مهم به روش درست و اصولی استفاده کنند و به اصطلاح تکنولوژی را به خدمت بگیرند. برای این منظور آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده دوره های آموزش ایکید (آموزش مقدماتی کامپیوتر ) را برای کودکان برنامه ریزی و برگزار می کند. تمام این دوره هایی که برای کودکان در آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده در حال برگزاری است، با تحقیق و بررسی دوره های آموزشی ارائه شده در سراسر جهان برای این رده سنی انتخاب شده است. با توجه به ذهن فعال و پر از خلاقیت کودکان و نوجوانان در این سن مطمئنا کلاس هایی با محتوای زیاد و بعضاً غیر ضروری ممکن است نتیجه عکس دهد و به جای آموزنده و سرگرم کننده بودن، حس دل زدگی و خستگی را به کودکان و نوجوانان بدهد. از این رو آموزشگاه تحلیل داده سعی داشته تا با در نظر گرفتن این موضوع، دوره ای را به شما پیشنهاد دهد تا حس شادابی و سرزندگی در فرزندان شما هنگام کار با کامپیوتر باقی بماند و به درستی از این ابزار قدرتمند استفاده کنند. در نظر داشته باشید که این دوره در آزمایشگاه برگزار میشود و همزمان کودکان و نوجوانان قادر خواهند بود که بیاموزند و تمرین کنند. این کار موجب میشود تا اگر اشتباهی در یادگیری داشته باشند به سرعت حل گردد.
گواهی پایان دوره

هنرجویان عزیز، مدرک آموزشگاه تحلیل داده، مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد. دانشجویان پس از پایان دوره با ارائه پروژه کاربردی خود به آموزشگاه و پس از تایید استاد دوره گواهی پایان دوره خود را دریافت می‌نمایند.

مشاهده نمونه مدرک
همین حالا ثبت نام کن!

آخرین اخبار وبلاگ

10 شغل پردرآمد در سال 2025

10 شغل پردرآمد در سال 2025

در دهه‌ی اخیر، با پیشرفت سریع فناوری و تغییرات چشمگیر در بازار کار، شناخت و انتخاب شغل‌های پردرآمد به یکی از چالش‌های اصلی افراد و جوامع تبدیل شده است. این موضوع برای ما سؤالاتی مطرح می‌کند که آیا ما به طور کامل با انتخاب بهترین مسیر شغلی خود آشنا هستیم؟مقاله‌ای که در اختیار شما قرار داده‌ایم، به بررسی ده شغل احتمالی پردرآمد در سال 2025 می‌پردازد.

 GTA 6: انقلابی در دنیای بازی با استفاده از هوش مصنوعی

GTA 6: انقلابی در دنیای بازی با استفاده از هوش مصنوعی

راک‌استار همیشه در حال شکستن مرزهای دنیای بازی‌ها بوده و حالا با GTA 6 قصد دارد سری بازی‌های Grand Theft Auto را با استفاده از هوش مصنوعی متحول کند.

نگرانی از نفوذ هوش مصنوعی

نگرانی از نفوذ هوش مصنوعی

یک مقاله جدید از پژوهشگران دانشگاه سوئیسی EPFL نشان می‌دهد که بین ۳۳٪ تا ۴۶٪ از کارگران جمعیت توزیع شده

تاثیر هوش مصنوعی در دنیای گیمینگ

تاثیر هوش مصنوعی در دنیای گیمینگ

هوش مصنوعی از زمان شروع بازی‌سازی یک بخشی از اون بوده، اما به مرور تغییر کرده و پیچیده تر شده. توی این بلاگ قراره شما رو با برترین بازی هایی که هوش مصنوعی نقش بزرگی در اون ها داره آشنا کنیم.

مشاهده موارد بیشتر

نظرات شما

برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.