آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت
021-88146330
021-88146323
0

سبد خرید شما خالی است!

ورود / ثبت‌نام

ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل‌داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

دوره آموزش ایکید

دوره آموزش ایکید
نام دوره شهریه نام استاد مدت زمان تاریخ شروع زمان برگزاری پیشنیاز وضعیت دوره
دوره آموزش ایکید 2,500,000 تماس بگیرید 36 1402/08/16 دوشنبه ها 15 الی 16:30 ندارد حضوری یا آنلاین
دوره آموزش ایکید 25,000,000 تماس بگیرید 36 1402/04/04
(در حال برگزاری)
یک شنبه و سه شنبه ساعت 14 تا 15:30 حضوری یا آنلاین
ایکید دوره های آموزشی مهارت استفاده از کامپیوتر برای کودکان است که شامل آموزش مقدماتی آشنایی با کامپیوتر می باشد. در این دوره کودکان با مهارت هایی از جمله موارد زیر آشنا می شوند: کامپیوتر چیست و چه اجزایی دارد؟ چگونگی کار با سیستم عامل طریقه نوشتن نامه طراحی نقاشی های جذاب ساخت انیمیشن آموزش کد نویسی نسل جدید در جامعه فعلی از زمانی که متولد می شوند با تکنولوژی و فناوری اطلاعات زندگی را شروع می کنند، اما این استفاده تنها به بازی کردن محدود شده است. چرا ما به کودکان و نوجوانان آموزش ندهیم که از این فناوری ارزشمند و مهم به روش درست و اصولی استفاده کنند و به اصطلاح تکنولوژی را به خدمت بگیرند. برای این منظور آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده دوره های آموزش ایکید (آموزش مقدماتی کامپیوتر ) را برای کودکان برنامه ریزی و برگزار می کند. تمام این دوره هایی که برای کودکان در آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده در حال برگزاری است، با تحقیق و بررسی دوره های آموزشی ارائه شده در سراسر جهان برای این رده سنی انتخاب شده است. با توجه به ذهن فعال و پر از خلاقیت کودکان و نوجوانان در این سن مطمئنا کلاس هایی با محتوای زیاد و بعضاً غیر ضروری ممکن است نتیجه عکس دهد و به جای آموزنده و سرگرم کننده بودن، حس دل زدگی و خستگی را به کودکان و نوجوانان بدهد. از این رو آموزشگاه تحلیل داده سعی داشته تا با در نظر گرفتن این موضوع، دوره ای را به شما پیشنهاد دهد تا حس شادابی و سرزندگی در فرزندان شما هنگام کار با کامپیوتر باقی بماند و به درستی از این ابزار قدرتمند استفاده کنند. در نظر داشته باشید که این دوره در آزمایشگاه برگزار میشود و همزمان کودکان و نوجوانان قادر خواهند بود که بیاموزند و تمرین کنند. این کار موجب میشود تا اگر اشتباهی در یادگیری داشته باشند به سرعت حل گردد.
گواهی پایان دوره

هنرجویان عزیز، مدرک آموزشگاه تحلیل داده، مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد. دانشجویان پس از پایان دوره با ارائه پروژه کاربردی خود به آموزشگاه و پس از تایید استاد دوره گواهی پایان دوره خود را دریافت می‌نمایند.

مشاهده نمونه مدرک
همین حالا ثبت نام کن!

آخرین اخبار وبلاگ

راهنمای جامع هوش مصنوعی؛ نقشه راه یادگیری

راهنمای جامع هوش مصنوعی؛ نقشه راه یادگیری

این مقاله قصد دارد شما را با جنبه‌های متنوع هوش مصنوعی آشنا کند. از تعریف اولیه و انواع مختلف هوش مصنوعی شروع می‌کنیم تا به کاربردهای عینی و عملی آن در زندگی روزمره و صنایع مختلف می پردازیم. همچنین، نگاهی به بازار کار هوش مصنوعی در ایران و جهان خواهیم داشت تا دریابیم چگونه این فناوری مسیر حرفه‌ای افراد را شکل می‌دهد و چه فرصت‌های شغلی جدیدی را به وجود آورده است.

رقص فریبنده یادگیری ماشین و هوش مصنوعی با صنعت بازی

رقص فریبنده یادگیری ماشین و هوش مصنوعی با صنعت بازی

در قلب صنعت بازی‌های ویدئویی، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نقشی کلیدی در تحولات اخیر ایفا کرده‌اند، بازی‌ها را از صرفاً تفریحات دیجیتالی به تجربه‌های غنی تبدیل کرده‌اند. این فناوری‌ها با قدرت بالای خود در ایجاد محیط‌های بازی داینامیک و شخصیت‌های کامپیوتری هوشمند، امکان طراحی بازی‌هایی را فراهم آورده‌اند که هر بازیکن را با تجربه‌های منحصر به فرد خود مجذوب می‌کنند.

مقایسه Django و NodeJS، ویژگی ها و تفاوت ها

مقایسه Django و NodeJS، ویژگی ها و تفاوت ها

در این بلاگ، ما اصلی‌ترین تفاوت‌های بین دو تکنولوژی پرطرفدار Django و Node.js را بررسی خواهیم کرد.

تفاوت بین کدنویسی و برنامه‌نویسی

تفاوت بین کدنویسی و برنامه‌نویسی

در دنیای فناوری اطلاعات، اصطلاحات "برنامه‌نویسی" و "کدنویسی" به طور گسترده‌ای استفاده می‌شوند و گاهی اوقات به جای یکدیگر به کار برده می‌شوند. با این حال، شناخت تفاوت بین کدنویسی و برنامه نویسی اهمیت ویژه‌ای دارد که بر فهم و تعریف وظایف مربوط به توسعه نرم‌افزار تأثیر می‌گذارند.

مشاهده موارد بیشتر

نظرات شما

برای ارسال سوال لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.