روز مانده تا شروع دوره ‌
دوره آموزش طراحی سایت
جهت آموزش استفاده از پنل کاربری این فیلم را مشاهده کنید
ورود
021-88146330
021-88146323
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

آخرین پست اینستاگرام

Tahlildadeh instagramProfile
instaPost

. برنامه نویسی میتونه خیلی بالا و پایین داشته باشه. بعضی وقتا همه چی خوب پیش میره و برنامه شما همون کاری که ازش توقع دارید رو انجام میده، اما به ناچار بعضی وقت ها موقعیت هایی پیش می آید که برنامه کاری شما میخواهید را به درستی انجام نمیدهد. و پیدا کردن ارور های آن غیر ممکن به نظر میرسد. شما با یک باگ روبه رو میشوید. 5 نکته ای که کمکتون میکنه باگ های کدتون رو پیدا کنید: 1. از دیباگر استفاده کنید: دیباگر ابزاری است که به شما اجازه میدهد کدتان را در نقطه های مشخصی متوقف کنید و به بررسی آن بپردازید. 2. سوال خود را آنلاین بپرسید! :اگر تا به حالا اینکار را امتحان نکرده اید، حتما امتحان کنید! جواب سوال خود را میتوانید به راحتی در سایت هایی مانند stackoverflow پیدا کنید 3. استراحت کنید! هنگامی که ذهن شما درگیر یک مشکل است، خوب است ذهن خود را کمی از مشکل دور کنید، سپس راه حل مشکل آسان تر پیدا خواهد شد! 4. مشکل خود را به کسی توضیح دهید! توضیح دادن مشکل به دیگران میتواند باعث پیدا شدن باگ شود. زیرا ممکن است جزئیاتی که به آن دقت نکرده بودید را هنگام توضیح به دیگران پیدا کنید! 5. از اول شروع کنید: تا جایی که حجم برنامه و تایم تحویل پروژه شما اجازه میدهد، از ابتدا نوشتن یک کد با ذهنی تازه، اغلب باعث میشود به مشکلاتی که قبلا با آنها روبرو شده بودید مبتلا نشوید. حالا میرسیم به پست فوق🙂 شما چه موقع برای حل باگ ایده میگیرید؟ ___ 👈🏻 برای مشاوره‌ و یا پاسخ سوالات تخصصی خود با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: ☎️ 021_88146330 ☎️ 021_88146323 📱 09039737034 🌐www.tahlildadeh.com __ #تحلیل_داده #برنامه_نویسی #کدنویسی #برنامه_نویس #برنامهنویسی #آموزش_آنلاین #طراحی_سایت #برنامهنویسی #آموزشبرنامهنویسی #برنامهنویسیوب #کدنویسی_سایت #طراحی_وب #کدنویسی_وب #کدنویسی_آسان #کدنویسی_وبسایت #tahlildadeh

تحلیل و طراحی شئ گرا

اين دوره، آن چه هست: دوره UML (Unified Modeling Language) است، چرا که به عنوان زبان مدلسازی مورد بحث و بررسی قرار می­گيرد. دوره تحليل نيازمندی­ها (Requirements Engineering) است، چرا که نحوه تعريف مسأله و توافق بر سر آن آموزش داده می­شود. دوره معماری نرم­افزار (Software Architecture) است، چرا که تعريف معماری و الگوهای آن به عنوان نقطه آغازين طراحی تشريح می­شود. دوره تحليل شی­ءگراست (Object Oriented Analysis). دوره طراحی شی­ءگراست (Object Oriented Design). دوره الگوهای طراحی(Design Patterns) است، چرا که در طراحی، نمونه‌هايي از اين الگوها استفاده شده و کاربردهايشان بيان می­گردد. اين دوره، آن چه نيست: اين دوره، فقط دوره آموزشی UML(Unified Modeling Language) نيست. اين دوره، فقط دوره آموزشی مفاهيم شیءگرا (Object Oriented Basic Principles)نيست. اين دوره، دوره آموزشی فرآيند توليد نرم­افزار(Software Development Process) و به خصوص RUP نيست. اين دوره، دوره آموزشی الگوهای طراحی(Design Patterns) نيست. اين دوره، دوره آموزشی معماری نرم­افزار (Software Architecture) نيست. اين دوره، فقط دوره آموزشی تحليل نيازمندی­ها(Requirements Engineering) نيست. آنچه خواهيد آموخت: UML به عنوان زبان استاندارد مدلسازی جهت کار تيمی و لازمه حضور در تيم و به عنوان ابزار نمايش جواب مسأله­ای که با آن روبرو هستيد. مبانی شیءگرا به آن دليل که شیءگرايی نوعی نگرش است و تغيير نگرش و گاهی اصلاح آن مشکل­ترين بخش زندگی است، حتی اگر اين زندگی در دنيای مجازی نرم­افزار باشد. تحليل نيازمندی­ها به عنوان اولين گام در فرآيند حل مسأله، يعنی تعريف درست صورت مسأله. هدف مدون­کردن پاسخ و راه حل ماست به مسأله مشتری، اما اين پاسخ خود مسأله است برای گام بعدی در فرآيند حل مسأله. تحليل و طراحی که پاسخ ماست به مسأله طرح شده در گام قبلی در فرآيند حل مسأله مبتنی بر نگرشی که آموخته­ايم. شرايط حضور در دوره: از آنجايی که دانشجويان و همکاران حاضر در دوره، تجارب و انگيزه­های کافی را دارا می­باشند، لازمه حضور در دوره تنها تخصيص زمان کافی توسط دانشجو جهت مطالعه، مرور درس و حل تمرين­ها خواهد بود.

آموزش برنامه نویسی شی گرا در PHP و تست کدهای آن

آموزش برنامه نویسی شی گرا در PHP و تست کدهای آن

دوره آموزش UML

برنامه نویسی شی گرا یکی از سبک های رایج در برنامه نویسی است. با مشاهده این دوره آموزشی برنامه نویسی شی گرا در PHP را خواهید آموخت. همچنین بر توسعه مبتنی بر تست (TDD) نیز مسلط می گردید.

1943

2145

1395/01/06

1

آموزش آنالیز کسب و کار

آموزش آنالیز کسب و کار

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور کسب و کارتان را تحلیل و بررسی کرده تا به نواقص آن پی برده و آن ها را رفع کنید.

2222

2932

1395/01/06

0

آموزش یکی از ابزارهای مهندسی نرم افزار - UML

آموزش یکی از ابزارهای مهندسی نرم افزار - UML

دوره آموزش UML

یکی از ابزارهای کارآمد مهندسی نرم افزار استفاده ازUnified Modeling Language (UML) است، UML شامل مجموعه ای از تکنیک های نشان گذاری های گرافیکی برای ایجاد مدل های بصری از سیستم های نرم افزاری است که در این دوره آموزشی آن را به طور کامل فرا می گیرید .

3584

1445

1394/12/26

0

آموزش استفاده از روش Scrum برای مهندسی نرم افزار و انجام پروژه های نرم افزاری

آموزش استفاده از روش Scrum برای مهندسی نرم افزار و انجام پروژه های نرم افزاری

دوره آموزش UML

همان طور که می دانیدScrum یکی از روشهای توسعه محصولات نرم افزاری می باشد، Scrum به تیم های توسعه امکان ساخته قطعه قطعه یک محصول را می دهد.Scrum یکی از بهترین روش های موجود برای کار تیمی بر روی پروژه های بزرگ و پیچیده می باشد.

2917

4037

1394/12/26

0

آموزش مدیریت فرایندها و پروسه های مهندسی نرم افزار

آموزش مدیریت فرایندها و پروسه های مهندسی نرم افزار

دوره آموزش UML

با مشاهده این مجموعه آموزش مدیریت پروسه های مهندسی نرم افزار و تکمیل چرخه زندگی نرم افزار در حال تولید را خواهید آموخت.

1905

1887

1394/12/25

0

آموزش ایجاد مدل UML نرم افزار مورد نظر به کمک امکانات Visual Studio 2010

آموزش ایجاد مدل UML نرم افزار مورد نظر به کمک امکانات Visual Studio 2010

دوره آموزش UML

همان طور که می دانید نرم افزار ویژوال استدیو 2010 امکانات ایجاد مدل ها و نمودارهای UML را در خود گنجانده است، از طریق این امکانات می توانید اقدام به تولید دیاگرام های مختلف کرده و از روی آن ها کد را به صورت خودکار تولید نمایید

3962

1766

1394/12/25

0

آموزش مبانی برنامه نویسی شی گرا و UML

آموزش مبانی برنامه نویسی شی گرا و UML

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی بر اصول و مبانی برنامه نویسی شی گرا آشنا می شوید و به خوبی مفهوم کلاسها، آبجکت ها، چندریختی(Polymorphism) ، انتزاعی سازی(Abstraction) ، ارث بری (Inheritance) و . . . را به خوبی فرا می گیرید.

3823

4447

1394/12/25

0

آموزش برنامه نویسی شی گرا

آموزش برنامه نویسی شی گرا

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی با تاریخچه برنامه نویسی شی گرا آشنا می شوید، پس از آن با اجزای تشکیل دهنده برنامه نویسی شی گرا آشنا شده و بر ساخت و استفاده از آن ها تسلط خواهید یافت .

2618

2522

1394/12/24

0

آموزش سریع و کاربردی UML

آموزش سریع و کاربردی UML

3558

324

1394/08/26

3