آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

ورود | ثبت‌نام
ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

kidsCourseInfoImg

تحلیل داده

تخصصی ترین آموزشگاه برنامه نویسی کودکان

پسر بچه
    • کلاس های برنامه نویسی کودکان درقالب بازی سازی و انیمیشن
    • آموزش برنامه نویسی برای کودکان 5 تا 12 سال
    • آموزش حضوری و آنلاین

تعیین سطح توسط مشاورین متخصص

انتخاب دوره مناسب برای برنامه نویسی کودکان با راهنمایی مشاورین متخصص در امور تدریس با استفاده از جدید ترین شیوه های آموزشی بر اساس علاقه، استعداد و توانایی کودکان در جلساتی رایگان برای شما عزیزان برگزار می شود.

آموزش برنامه نویسی مقدماتی تا پیشرفته

آموزشگاه تحلیل داده بابیش از 24 سال سابقه آموزش برنامه نویسی ، دوره برنامه نویسی کودکان را به صورت برنامه ریزی شده ارائه می دهد تا کودکان شما به آسانی از ابتدا تا رسیدن به هدفی مشخص از مسیر برنامه نویسی لذت ببرند.

ایده های خود را با برنامه نویسی بسازید

دوره برنامه نویسی کودکان در محیطی شاد، مفرح و مجهز سعی در پرورش خلاقیت و مهارت های کودکان دارد. در انتهای دوره کودکان می توانند برنامه ها، بازی، انیمیشن و... که خود آن را ساخته اند با دیگران به اشتراک بگذارند.

آموزش برنامه نویسی به کودکان تخصص ماست

دوره تشکیل شده

دانشجو

ساعت آموزش

سال فعالیت

;

دوره های برنامه نویسی کودکان

1.دوره آموزش ایکید

دوره آموزش ایکید، دوره ای جامع برای آموزش مقدمات کامپیوتر و برنامه نویسی کودکان با زبان اسکرچ جونیور می باشد. در این دوره کودکان با کامپیوتر آشنا می شوند و سپس به یادگیری برنامه نویسی کودکان می پردازند.

2.دوره آموزش اسکرچ

دوره برنامه نویسی اسکرچ، زبان برنامه نویسی مخصوص کودکان است که شامل محیطی بلوکی و پازل مانند است تا کودکان با استفاده از آن بتوانند بازی، انیمیشن، داستان های تعاملی و... را بسازند و به اشتراک بگذارند.

3.دوره آموزش اپ اینونتور

اپ اینونتور، زبان برنامه نویسی نرم افزار های موبایلی برای کودکان است تا بتوانند برنامه هایی مانند رادیو، نقشه و... را برای موبایل خود بسازند و در فروشگاه های به اشتراک بگذارند.

برنامه نویسی را از کودکی بیاموزید!

انسان از زمان تولد در حال رشد و یادگیری است و هیچ وقت متوقف نمی شود. به خصوص در زمان کودکی که همه چیز برایش تازگی دارد و او را به هیجان می آورد. از طرفی هم تکنولوژی و فناوری در چند دهه اخیر به طرز قابل ملاحظه ای در حال پیشرفت است پس چرا باید آموزش این موضوع مهم را به آینده بسپاریم؟

کودکان پتانسیل یادگیری بالایی دارند. ذهن بچه ها از کودکی باز ، نرم و آزاد است. پس بهترین زمان برای یادگیری مهارت های جدید است. یکی از مهم ترین و آینده ساز ترین این مهارت ها برنامه نویسی کودکان است که باعث افزایش خلاقیت، حل مسئله، برنامه ریزی و تمرکز در کودکان می شود. برنامه نویسی کودکان شاید در ظاهر سخت به نظر برسد اما آموزش آن در قالب بازی سازی و انیمیشن محیطی شاد و مفرح را ایجاد می کند. با توجه به وجود بازی های جذاب نرم افزاری بچه ها بیشتر وقت خود را با بازی کردن می گذرانند اما با یادگیری برنامه نویسی می توانند بازی ها را با سلیقه خود بسازند و حتی به فروش برسانند.

رشد آینده هر جامعه با رشد تکنولوژی آن دیده می شود. رشد کردن همیشه به مسیری روشن و مشخص نیاز دارد. زمانی که مسیر روشن و مشخص باشد، برنامه ریزی برای آن راحت تر و هدفمند خواهد بود. آموزشگاه تحلیل داده دارای برنامه و مسیری مشخص برای آموزش برنامه نویسی کودکان را از صفر تا صد آموزش می دهد که کودکان در نهایت بتوانند به نتیجه دلخواه و هدف خود برسند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید شماره تماس: 88146330 - 88146323 09905283471

کودکان از همان ابتدای تولد در حال یادگیری و کشف چیزهای جدیدی برای خود می باشند. از آن جایی که ذهن باز و خلاق هم دارند همیشه در حال تجربه کردن، ساختن و خراب کردن اسباب بازی های خود هستند. از این رو آموزش هایی که در دوران کودکی دریافت می کنند اثر ماندگاری بالایی در زندگی آن ها دارد.

یادگیری اصولی کامپیوتر و برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از جمله آموزش های مهمی است که باید از کودکی دریافت کنند زیرا کامپیوتر و علوم زیر مجموعه آن از جمله برنامه نویسی زبانهای مختلف ، هوش مصنوعی و.... در چند دهه اخیر از اهمیت و محبوبیت بالایی در جهان برخوردار شده است.

کلاس های آموزشی تحلیل داده در زمینه های تخصصی برنامه نویسی کودکان و نوجوانان روباتیک، اسکرچ اینترنت اشیا، برنامه نویسی پایتون کودکان و طراحی برنامه های موبایل برگزار می شود. تمامی سرفصل های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان در آموزشگاه تحلیل داده با تحقیق فراوان بر روی به روزترین و تخصصی سرفصل های روز دنیا گردآوری شده اند تا بتواند راهنمای مفیدی برای کودکان شما باشد.

همه ما شاهد ورود تکنولوژی در زندگی روزمره خود هستیم که چگونه تمام ابعاد زندگی را پوشش داده است. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در زندگی، می تواند کودکان و نوجوانان ما را برای آینده ای بهتر آماده کند.

آموزشگاه تحلیل داده با استفاده از تجربه های 24 ساله خود در امر برنامه نویسی توانسته با همان قدرت اولیه خود برنامه ای دقیق و جامع برای آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان را آماده کند. برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از دوره آموزشی اسکرچ آغاز می شود. اسکرچ یک زبان برنامه نویسی با استفاده از بلوک های رنگی است که بدون نیاز به دانش کدنویسی و در غالب بازی سازی و انیمیشن می تواند برنامه نویسی را آموزش دهد تا در نهایت کودک و نوجوان شما به دوره برنامه نویسی پایتون کودکان ارتقا یابد.

یادگیری برنامه نویسی پایتون کودکان با توجه به این که آن ها مفاهیم برنامه نویسی را در دوره اسکرچ آموزش دیده اند آسانتر است و در نهایت فقط لازم است تا مفاهیم را در کلاس برنامه نویسی پاتون کودکان کدنویسی کند.

برنامه نویسی پایتون کودکان و نوجوانان به فرزند شما کمک می کند تا برنامه، بازی، انیمیشن و هر آنچه در ذهن دارد را پیاده سازی و ارائه کند.

جهت مشاوره تماس بگیرید

88146330 - 88146323

09905283471

جهت مشاوره تماس بگیرید

88146330 - 88146323

09905283471
;