آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده

با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

ورود | ثبت‌نام
ورود کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید

دوره برنامه نویسی نوجوانان ، دوره جامع و کاربردی برای آموزش مقدمات کار با کامپیوتر و برنامه نویسی است که از ابتدایی ترین مفاهیم کار با کامپیوتر تا پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی را شامل می شود و نوجوانان می توانند تمام سرفصل های آموزشی را به صورت گام به گام و پروژه ای یاد بگیرند. دوره های آموزش مقدمات کامپیوتر و برنامه نویسی نوجوانان به صورت گروهی و کارگاهی به دو صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاری می باشد.

برنامه ریزی یک ربات، هوشمند سازی خانه، نوشتن یک سیستم عامل جدید، طراحی یک سایت زیبا و... فقط گوشه ای از کاربردهای یادگیری زبان برنامه نویسی است. نوجوانان با این آموزش ها می توانند برنامه و بازی های جذاب خود را طراحی کنند.

یادگیری مستمر و پروژه محور

آموزش گام به گام و در یک مسیر واضح و مشخص با همراهی یک مشاور متخصص، همیشه بهترین راه برای یادگیری می باشد. مشاورین آموزشگاه تحلیل داده با ارائه یک مشاوره دقیق به نوجوانان می تواند به انتخاب بهترین مسیر برای آن ها کمک کنند تا بتوانند با استفاده از یک برنامه جامع ، استفاده بهینه از زمان خود داشته باشند.

یادگیری مستمر و پروژه محور

دوره آموزش برنامه نویسی نوجوانان با تمرکز بر آموزش مستمر و پروژه محور این امکان را به آن ها می دهد تا در مسیر مشخصی به سمت موفقیت در حوزه کار با تکنولوژی و کامپیوتر قرار بگیرند. همچنین تمامی پروژه های خود را به صورت عملی و گروهی در کارگاه، به طور مداوم توسعه دهند و تجربیات و چالش های واقعی کسب کنند.

آزمایشگاهی مجهز

آموزشگاه برنامه نویسی تحلیل داده، با دارا بودن آزمایشگاهی مجهز از جمله: سیستم کامپیوتری برای تمامی دانش آموزان حاضر در کلاس، ویدئو پروژکتور، آزمایشگاه رباتیک، ابزار های مناسب و پیشرفته ضبط کلاس و... محیطی مناسب و کاملی را برای یادگیری مهارت های کامپیوتری برای نوجوانان در آرامش و بدور از استرس فراهم کرده است.

دوره تشکیل شده

2640

دانشجو

52800

ساعت آموزش

158400

سال فعالیت

24
;

دوره های ما

دوره آموزش پایتون نوجوانان

پایتون به دلیل ساختار ساده و کاربردی بودن در تمامی حوزه های برنامه نویسی به عنوان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی شناخته می شود.

دوره آموزش ICDL نوجوان

پایه ترین مفاهیم کار با کامپیوتر درک مطلب ICDL است. این دوره علاوه بر آموزش مقدمات کامپیوتر، به شما در انجام بهتر امور روزانه تان کمک می کند.

دوره آموزش رباتیک

نوجوانان در دوره رباتیک با اصول طراحی و برنامه‌ریزی ربات‌ها به صورت پروژه محور و در محیط کارگاهی آشنا شدخ و به ساخت ربات های مختلف می پردازند

مشاوره رایگان با کارشناسان تحلیل داده

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید شماره تماس: 88146330 - 88146323 09039737034

نمونه پروژه های دانشجویان

کودکان از همان ابتدای تولد در حال یادگیری و کشف چیزهای جدیدی برای خود می باشند. از آن جایی که ذهن باز و خلاق هم دارند همیشه در حال تجربه کردن، ساختن و خراب کردن اسباب بازی های خود هستند. از این رو آموزش هایی که در دوران کودکی دریافت می کنند اثر ماندگاری بالایی در زندگی آن ها دارد.

یادگیری اصولی کامپیوتر و برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از جمله آموزش های مهمی است که باید از کودکی دریافت کنند زیرا کامپیوتر و علوم زیر مجموعه آن از جمله برنامه نویسی زبانهای مختلف ، هوش مصنوعی و.... در چند دهه اخیر از اهمیت و محبوبیت بالایی در جهان برخوردار شده است.

کلاس های آموزشی تحلیل داده در زمینه های تخصصی برنامه نویسی کودکان و نوجوانان روباتیک، اسکرچ اینترنت اشیا، برنامه نویسی پایتون کودکان و طراحی برنامه های موبایل برگزار می شود. تمامی سرفصل های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان در آموزشگاه تحلیل داده با تحقیق فراوان بر روی به روزترین و تخصصی سرفصل های روز دنیا گردآوری شده اند تا بتواند راهنمای مفیدی برای کودکان شما باشد.

همه ما شاهد ورود تکنولوژی در زندگی روزمره خود هستیم که چگونه تمام ابعاد زندگی را پوشش داده است. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در زندگی، می تواند کودکان و نوجوانان ما را برای آینده ای بهتر آماده کند.

آموزشگاه تحلیل داده با استفاده از تجربه های 24 ساله خود در امر برنامه نویسی توانسته با همان قدرت اولیه خود برنامه ای دقیق و جامع برای آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان را آماده کند. برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از دوره آموزشی اسکرچ آغاز می شود. اسکرچ یک زبان برنامه نویسی با استفاده از بلوک های رنگی است که بدون نیاز به دانش کدنویسی و در غالب بازی سازی و انیمیشن می تواند برنامه نویسی را آموزش دهد تا در نهایت کودک و نوجوان شما به دوره برنامه نویسی پایتون کودکان ارتقا یابد.

یادگیری برنامه نویسی پایتون کودکان با توجه به این که آن ها مفاهیم برنامه نویسی را در دوره اسکرچ آموزش دیده اند آسانتر است و در نهایت فقط لازم است تا مفاهیم را در کلاس برنامه نویسی پاتون کودکان کدنویسی کند.

برنامه نویسی پایتون کودکان و نوجوانان به فرزند شما کمک می کند تا برنامه، بازی، انیمیشن و هر آنچه در ذهن دارد را پیاده سازی و ارائه کند.

;