روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
روز مانده به شروع دوره
Machine learning
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

آخرین پست اینستاگرام

Tahlildadeh instagramProfile
instaPost

. داکر، ابزاری است که با استفاده از کانتینر، توسعه، پیاده سازی و انتشار اپلیکیشن ها را راحت تر میکند. کانتینر به یک برنامه نویس این امکان را میدهد که که اپلیکیشن را به همراه تمام کتابخانه ها، ابزار های سیستمی مورد نیاز و نیازمندی هایش به صورت یک پکیج منتشر کند. حال برنامه نویس میتواند اطمینان داشته باشد که اپلیکیشن او در سیستم های دیگر بدون مشکل اجرا خواهد شد. محیط اجرایی اپلیکیشن از هسته پردازش اصلی سیستم عامل استفاده خواهد کرد، اما در تمامی موارد دیگر اپلیکیشن و سیستم عامل از یکدیگر جدا خواهند بود. ______ 👈🏻 چنانچه سوالی در این زمینه دارید در کامنت مطرح نمایید و یا در دایرکت با ما در ارتباط باشید. _____ 👈🏻 برای مشاوره‌ و یا پاسخ سوالات تخصصی خود با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: ☎️ 021_88146330 ☎️ 021_88146323 📱 09039737034 🌐www.tahlildadeh.com ______ #تحلیل_داده #برنامه_نویسی #کدنویسی #برنامه_نویس #برنامهنویسی #آموزش_آنلاین #طراحی_سایت #برنامهنویسی #آموزشبرنامهنویسی #برنامهنویسیوب #کدنویسی_سایت #طراحی_وب #کدنویسی_وب #کدنویسی_آسان #کدنویسی_وبسایت #داکر #docker #tahlildadeh

آموزش SQL SERVER

یکی از بزرگترین دغدغه های برنامه نویسان، عدم وجود آگاهی کافی نسبت به نقطه آغاز یک پروژه نرم افزاری و طراحی کامل یک application است. بعنوان مثال، وقتی پیشنهاد اجرا پروژه ای به ما داده می شود، نحوه اجرا این پروژه برای بسیاری از برنامه نویسان در هاله ای از ابهام است. راه حل این مشکل در طراحی صحیح دیتابیس است. بطور معمول نقطه شروع در اکثر پروژه های نرم افزاری، طراحی یک بانک اطلاعاتی موفق بر اساس فرآیندهای نرم افزار است. در آموزش SQL Serverهمراه با چند مثال عملی می آموزید که چگونه بر اساس طرح مسئله یک پروژه نرم افزاری، بانک اطلاعاتی آن پروژه را طراحی کنیم.

مهندس رفوآ 2,700,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش بلاک چین

بلاکچین در واقع نوعی دفترکل(دفترثبت اعتبار) است که به صورت پیوسته در حال رشد است و در رکورد داده ها را به صورت دائم در محیطی امن، مبتنی بر ترتیب زمان و به شیوه ای غیر قابل تغییر ذخیره می کند.

مهندس اسدی 2,800,000 تومان 30 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پروژه محور MVC Core همراه با Web API

در دوره آموزش گام به گام و پروژه محور MVC Coreدانشجویان از مراحل اولیه ساخت یک پروژه کاملا حرفه ای با استفاده از WEB API و MVC Razor تا مرحله نهایی یعنی بارگذاری سایت روی سرور را فرا خواهند گرفت. علاوه براین دانشجویان در پایان این دوره خواهند توانست تا کلیه API های لازم برای پروژه خود را بسازند و مراحل امن کردن سایت و WEB API را با بالاترین استانداردهای جهانی فرا خواهند گرفت. ما در این دوره آنچه که یک برنامه نویس Back End احتیاج دارد را بصورت مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور آموزش میدهیم.

مهندس رفوآ 3,500,000 تومان 70 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش Front End - به همراه ReactJs

با شرکت در دوره آموزش Front End به همراه آموزش ReactJs و یادگیری مفاهیم این دوره و پیاده سازی پروژه های تعریف شده به عنوان نمونه کار، شما می توانید به راحتی جذب بازار کار شوید. در طول دوره شما به همراه دیگر دانشجویان به تیم هایی تقسیم خواهید شد تا کار تیمی را تجربه کرده و با چالش های آن روبرو شوید.

مهندس محمدی 3,800,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!
یونس ابراهیمی

کاتلین به زبان ساده

این کتاب شما را با زبانی ساده با زبان برنامه نویسی کاتلین آشنا میکند.

نویسنده: یونس ابراهیمی

زبان: فارسی

مشاهده کتاب و دانلود
 Svetlana Isakova وBruce Eckel

Atomic Kotlin

این کتاب Kotlin را به بخش های کوچک و قابل فهم (atom ) تقسیم کرده و با کمک تمرین های ها و راهنما های مناسب، شما را راهنمایی میکند که در InteliJ به تمرین و یادگیری بپردازید !

نویسنده: Svetlana Isakova وBruce Eckel

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Ted Hagos

Learn Android Studio 4: Efficient Java-Based Android Apps Development

با خواندن این کتاب میتوانید، با استفاده از Android Studio 4، اپلیکیشن های اندروید را به زبان جاوا نوشته و deploy کنید.

نویسنده: Ted Hagos

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
افشین رفوآ

دانلود کتاب فارسی آموزش اندروید

Android یک سیستم عامل تحت موبایل و مبتنی بر هسته ی Linux است. پروژه ی توسعه و ارتقا اندروید AOSP یا پروژه ی کد باز اندروید نام دارد که شرکت Google آن را رهبری می کند. این کتاب فارسی زبان با توضیحاتی که راجع به سیستم عامل اندروید داده و آموزش جامع و کامل برنامه نویسی اندروید در محیط Android studio بهترین انتخاب برای شماست

نویسنده: افشین رفوآ

زبان: فارسی

مشاهده کتاب و دانلود
John Horton

دانلود کتاب Android Programming for Beginners

اگر در تلاش برای شروعِ کار برنامه نویسی می باشید اما مسیرِ درستِ آن را نیافته اید؛ و یا اینکه ایده های بزرگی در سر دارید اما نمیدانید که چگونه می توان آن ها عملیاتی نمود؛ و یا شنیدنِ این جمله که "برای یادگیریِ Android باید زبان Java را یاد بگیرید" شما را ناامید کرده است، در این صورت کتابِ Android Programming for Beginners بهترین پاسخ برای نیازهای شما خواهد بود.

نویسنده: John Horton

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
	Andreas Goransson, David Cuartielles Ruiz

دانلود کتاب Professional Android Open Accessory Programming with Arduino

این کتاب راهنما، به برنامه نویسان اندروید می آموزد که چگونه برای کنترل سیستم هایی از قبیلِ نوردهی، شرایط آب و هوایی، و سیستم های سرگرمی از دستگاه های اندرویدی، با استفاده از Ardino، که یک پلتفرمِ میکروکنترولِر می باشد، از AOA استفاده نماید.

نویسنده: Andreas Goransson, David Cuartielles Ruiz

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
	Kevin Brothaler

دانلود کتاب OpenGL ES 2 for Android

این کتاب تمامیِ مبانی ضروری برای ایجادِ گرافیک های مورد نیاز بر روی اندروید را آموزش می دهد. در طول این کتاب، با ایجادِ بازیِ ساده ی هاکیِ هوایی (Air Hockey)، با اصول اولیه ی OpenGL آشنا خواهید شد و در طول این مسیر، چگونگیِ آغازِ OpenGL و برنامه نویسیِ گرافیک های لوله ای (pipeline) با استفاده از سایه زن ها (shader) را فرا خواهید گرفت.

نویسنده: Kevin Brothaler

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Vitaly Semko, Romain Marucchi-Foino, Roman Semko

Game and Graphics Programming for iOS and Android with OpenGL ES 2.0

کتابِ Game and Graphics Programming for iOS and Android with OpenGL ES 2.0 به فهم سریعِ شما از چگونگیِ ایجاد اپلیکیشن ها و بازی های خارق العاده و تاثیر گذار بوسیله ی تکنولوژیِ OpenGL ES 2.0 کمک می کند.

نویسنده: Vitaly Semko, Romain Marucchi-Foino, Roman Semko

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Mario Zechner, Robert Green

Beginning Android Games, 2nd Edition

کتابِ Beginning Android Games, Second Edition هرآنچه که برای پیوستن به گروهِ طراحانِ موفقِ بازی های اندرویدی، از قبیلِ ملاحاظاتِ مورد نیاز برای طراحی بازی های اندرویدیِ تبلت، مورد نیاز است را ارئه می دهد.

نویسنده: Mario Zechner, Robert Green

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Wei-Meng Lee

Beginning Android Application Development

این راهنمای جامع، مقدمه ای از ایجادِ اپلیکیشن های اندرویدی برای آخرین نسخه های گوشیِ موبایل، ارائه می نماید. نویسنده ی کهنه کار، Wei Meng Lee، برای فهمِ بیشترِ مطالب ارائه شده، در هر درس مثالهایی واقعی را به کار گرفته است.

نویسنده: Wei-Meng Lee

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
Robert Chin

Beginning Android 3d Game Development

Beginning Android 3D Game Development یک کتابِ منحصر به فرد و مثال محور برای طراحانِ امروزیِ اپلیکیشن های اندرویدی و گیم است. این طراحان کسانی هستند که درصدد یادگیریِ چگونگیِ ایجاد اپلیکیشنِ بازی های 3D می باشند که با استفاده از Java و OpenGL ES بر روی آخرین نسخه ی پلتفرمِ Android 5.0 (KitKat) اجرا می شوند.

نویسنده: Robert Chin

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود
David Wolber, Hal Abelson, Ellen Spertus, Liz Looney

App Inventor 2, 2nd Edition

درطول این کتاب، اصول اولیه ی App Inventor را بوسیله ی آموزش های گام به گام و پروژه های سرگرم کننده ی فراوانی از قبیلِ اپلیکیشن های location aware، ذخیره سازی داده، و اپلیکیشن هایی که دارای منطق تصمیم گیری می باشند، فرا خواهید گرفت.

نویسنده: David Wolber, Hal Abelson, Ellen Spertus, Liz Looney

زبان: انگلیسی

مشاهده کتاب و دانلود