روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
روز مانده به شروع دوره
Machine learning
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آخرین پست اینستاگرام

Tahlildadeh instagramProfile
instaPost

. داکر، ابزاری است که با استفاده از کانتینر، توسعه، پیاده سازی و انتشار اپلیکیشن ها را راحت تر میکند. کانتینر به یک برنامه نویس این امکان را میدهد که که اپلیکیشن را به همراه تمام کتابخانه ها، ابزار های سیستمی مورد نیاز و نیازمندی هایش به صورت یک پکیج منتشر کند. حال برنامه نویس میتواند اطمینان داشته باشد که اپلیکیشن او در سیستم های دیگر بدون مشکل اجرا خواهد شد. محیط اجرایی اپلیکیشن از هسته پردازش اصلی سیستم عامل استفاده خواهد کرد، اما در تمامی موارد دیگر اپلیکیشن و سیستم عامل از یکدیگر جدا خواهند بود. ______ 👈🏻 چنانچه سوالی در این زمینه دارید در کامنت مطرح نمایید و یا در دایرکت با ما در ارتباط باشید. _____ 👈🏻 برای مشاوره‌ و یا پاسخ سوالات تخصصی خود با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: ☎️ 021_88146330 ☎️ 021_88146323 📱 09039737034 🌐www.tahlildadeh.com ______ #تحلیل_داده #برنامه_نویسی #کدنویسی #برنامه_نویس #برنامهنویسی #آموزش_آنلاین #طراحی_سایت #برنامهنویسی #آموزشبرنامهنویسی #برنامهنویسیوب #کدنویسی_سایت #طراحی_وب #کدنویسی_وب #کدنویسی_آسان #کدنویسی_وبسایت #داکر #docker #tahlildadeh

آموزش SQL SERVER

یکی از بزرگترین دغدغه های برنامه نویسان، عدم وجود آگاهی کافی نسبت به نقطه آغاز یک پروژه نرم افزاری و طراحی کامل یک application است. بعنوان مثال، وقتی پیشنهاد اجرا پروژه ای به ما داده می شود، نحوه اجرا این پروژه برای بسیاری از برنامه نویسان در هاله ای از ابهام است. راه حل این مشکل در طراحی صحیح دیتابیس است. بطور معمول نقطه شروع در اکثر پروژه های نرم افزاری، طراحی یک بانک اطلاعاتی موفق بر اساس فرآیندهای نرم افزار است. در آموزش SQL Serverهمراه با چند مثال عملی می آموزید که چگونه بر اساس طرح مسئله یک پروژه نرم افزاری، بانک اطلاعاتی آن پروژه را طراحی کنیم.

مهندس رفوآ 2,700,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش بلاک چین

بلاکچین در واقع نوعی دفترکل(دفترثبت اعتبار) است که به صورت پیوسته در حال رشد است و در رکورد داده ها را به صورت دائم در محیطی امن، مبتنی بر ترتیب زمان و به شیوه ای غیر قابل تغییر ذخیره می کند.

مهندس اسدی 2,800,000 تومان 30 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پروژه محور MVC Core همراه با Web API

در دوره آموزش گام به گام و پروژه محور MVC Coreدانشجویان از مراحل اولیه ساخت یک پروژه کاملا حرفه ای با استفاده از WEB API و MVC Razor تا مرحله نهایی یعنی بارگذاری سایت روی سرور را فرا خواهند گرفت. علاوه براین دانشجویان در پایان این دوره خواهند توانست تا کلیه API های لازم برای پروژه خود را بسازند و مراحل امن کردن سایت و WEB API را با بالاترین استانداردهای جهانی فرا خواهند گرفت. ما در این دوره آنچه که یک برنامه نویس Back End احتیاج دارد را بصورت مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور آموزش میدهیم.

مهندس رفوآ 3,500,000 تومان 70 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش Front End - به همراه ReactJs

با شرکت در دوره آموزش Front End به همراه آموزش ReactJs و یادگیری مفاهیم این دوره و پیاده سازی پروژه های تعریف شده به عنوان نمونه کار، شما می توانید به راحتی جذب بازار کار شوید. در طول دوره شما به همراه دیگر دانشجویان به تیم هایی تقسیم خواهید شد تا کار تیمی را تجربه کرده و با چالش های آن روبرو شوید.

مهندس محمدی 3,800,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

فیلم آموزش SEO

شما در این دوره از فیلم های آموزش SEO به صورت رایگان با کل مفاهیم سئو آشنا و آموزش خواهید دید

فیلم آموزش Udemy How To Rank On Page 1 Of Google In Just 48 Hours

فیلم آموزش Udemy How To Rank On Page 1 Of Google In Just 48 Hours

این آموزش تصویری تکنیک هایی به شما معرفی می کند که با استفاده از آن می توانید در 48 ساعت سایت خود را به صفحه اول جستجوهای گوگل برسانید.

2096

2012

1395/08/10

0

فیلم آموزش Udemy Essential SEO Training For Online Marketing

فیلم آموزش Udemy Essential SEO Training For Online Marketing

در این آموزش تصویری با کاربردهای SEO برای بازاریابی آنلاین آشنا می شوید.

1375

1190

1395/08/10

0

فیلم آموزش Udemy Do-Follow Backlinks SEO Link Building Hacks for Beginners

فیلم آموزش Udemy Do-Follow Backlinks SEO Link Building Hacks for Beginners

این دوره ترفندهای لینک بیلدینگ را برای SEO آموزش می دهد. این ویدئو برای مبتدیان ارائه شده است که نحوه نگهداری از وب سایت ،بهینه سازی سایت و نحوه رتبه بندی سایت ها را در گوگل مورد بررسی قرار می دهد. این دوره آموزشی محصول موسسه Udemy است.

1330

1237

1395/08/10

0

فیلم آموزش Udemy (COMPREHENSIVE) SEO Course

فیلم آموزش Udemy (COMPREHENSIVE) SEO Course

این دوره SEO و نحوه افزایش رتبه وب سایت در گوگل را به صورت کامل ارائه می دهد . این آموزش تصویری بهینه سازی موتور جستجو ، استفاده از Fiverr ، بهینه سازی آدرس و تصاویر ، به اشتراک گذاری داده ها ، استفاده از SEO به عنوان یک منبع درآمد و لینک های nofollow و Dofollow را مورد بررسی قرار می دهد.

1346

1152

1395/08/03

0

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your WebSite to Improve SEO with Peter Kent

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your WebSite to Improve SEO with Peter Kent

در این آموزش تصویری با تجزیه و تحلیل وب سایت برای بهبود SEO آشنا می شوید. SEO مخفف کلمات (search engine optimization) به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این دوره نحوه نشانه گذاری وب سایت های موجود برای بهبود رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه کار با ابزارهای Google AdWords ، نحوه ساخت لینک ها ، استفاده از برچسب ها و کار با +Google را آموزش می دهد.این دوره آموزشی محصول موسسه Lynda است.

1678

1177

1395/08/03

0

فیلم آموزش Teamtreehouse SEO for WordPress

فیلم آموزش Teamtreehouse SEO for WordPress

در این آموزش تصویری با SEO برای WordPress آشنا می شوید. در این دوره با بهینه سازی وردپرس برای موتورهای جستجو و کار با افزونه های مختلفی که برای سئو معرفی شده آشنا می شوید. بهینه سازی وردپرس شامل سفارشی کردن قالب پوسته ها و نشانه گذاری صحیح برای مطالب و قراردادن مطالب در مکان های مناسب می باشد.

1351

1082

1395/08/03

0

فیلم آموزش OSTraining WordPress SEO

فیلم آموزش OSTraining WordPress SEO

در این آموزش تصویری با مباحث مربوط به بهینه سازی وب سایت وردپرس برای موتورهای جستجو آشنا می شوید. وردپرس یک پلتفرم فوق العاده برای ساخت وب سایت یا وبلاگ می باشد. این دوره نحوه بهینه سازی موتور جستجو ، نحوه به اشتراک گذاری داده ها و افزایش رتبه بندی سایت را می آموزید.

1330

1169

1395/08/03

0

فیلم آموزش OSTraining Joomla 3 SEO

فیلم آموزش OSTraining Joomla 3 SEO

در این آموزش تصویری با بهینه سازی سایت در Joomla 3 آشنا می شوید. این دوره به مرور کلی SEO در Joomla می پردازد و مواردی مانند آدرس ها ، نام مستعار، ابرداده و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل را معرفی می کند. در ادامه نیز به آموزش بهینه سازی بیشتر سایت می پردازد.

1271

983

1395/08/02

0

فیلم آموزش LiveLessons Outside in Search Marketing

فیلم آموزش LiveLessons Outside in Search Marketing

به درخواست دوستان دوره آموزش بازاریابی موتورجستجو یا Outside in Search Marketing را برای شما آماده کردیم.

1338

1127

1395/08/02

0

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your Website to Improve SEO

فیلم آموزش Lynda Analyzing Your Website to Improve SEO

در این آموزش تصویری با تجزیه و تحلیل وب سایت برای بهبود SEO آشنا می شوید.

1643

1242

1395/08/02

0

فیلم آموزش Lynda SEO for Ecommerce

فیلم آموزش Lynda SEO for Ecommerce

در این آموزش تصویری با SEO برای تجارت الکترونیک آشنا می شوید. این دوره استراتژی های بهینه سازی وب سایت و تکنیک هایی برای تجارت الکترونیک را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه راه اندازی ساختار سایت ، نحوه استفاده از جستجوگرها و نحوه وبلاگ نویسی برای SEO را آموزش می دهد.

1585

1163

1395/07/30

0

فیلم آموزش Udemy SEO for Small and Medium Businesses

فیلم آموزش Udemy SEO for Small and Medium Businesses

یکی از راه های موفقیت یک کسب و کار اینترنتی بهینه سازی سایت در موتور جستجو می باشد.به این کار اصطلاحا SEO می گویند. در ماه های گذشته چندین دوره آموزشی در خصوص سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو در سایت قرار داده شده است. در این دوره آموزشی که محصول Udemy است نحوه بهینه سازی سایت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط آموزش داده می شود.

1419

1176

1395/07/28

1

فیلم آموزش Udemy SEO Workshop Ten Effective Ways To Improve Google Rankings

فیلم آموزش Udemy SEO Workshop Ten Effective Ways To Improve Google Rankings

این دوره 10 راه موثر برای بهبود رنک گوگل را مورد بحث قرار می دهد. در این آموزش تصویری نحوه بهینه سازی موتور جستجو ، افزودن کلمات کلیدی هدفمند ، به روز رسانی محتوای سایت ، افزودن تصاویر ، کسب ترافیک بیشتر برای وب سایت ها و… را مورد بررسی قرار می دهد.

دوره آموزش SEO

1455

1393

1395/05/18

0

فیلم آموزش Udemy SEO for Webmasters Thinking SEO

فیلم آموزش Udemy SEO for Webmasters Thinking SEO

این آموزش تصویری مباحث اولیه SEO را برای وبمسترها آموزش می دهد. این دوره آموزشی محصول موسسه Udemy است.

دوره آموزش SEO

1485

1366

1395/05/18

0

فیلم آموزش Udemy Search Engine Optimization for Authors Trainers and Coaches

فیلم آموزش Udemy Search Engine Optimization for Authors Trainers and Coaches

این دوره نحوه بهینه سازی موتور جستجو را برای نویسندگان و مربیان آموزش می دهد. این دوره استفاده از SEO ، نحوه افزایش درآمد ، کار با کلمات کلیدی و نحوه استفاده از ابزارها در SEO را مورد بررسی قرار می دهد.

دوره آموزش SEO

1807

1421

1395/05/18

0