روز مانده به شروع دوره
Python - پایتون
روز مانده به شروع دوره
Machine learning
ورود
021-88146330
0903-9737-034
تقویم آموزشی

آموزشگاه تحلیل‌داده

دوره آموزش طراحی سایت

در دوره طراحی وب سایت در آموزشگاه تحلیل داده ، آموزش حرفه ای طراحی سایت را بر اساس بروزترین تکنیک های طراحی که متناسب با نیاز بازار کار است در اختیار شما عزیزان میگذاریم. آموزش پروژه محور طراحی وب سایت همواره یکی از دوره های کلیدی و پر طرفدار آموزشگاه بوده و به همین دلیل سعی بر این بوده که با انجام پروژه های عملی و به روز در دوره، شما را برای راه اندازی وبسایت خود و یا ورود به بازار کار آماده کنیم. با من همراه باشید تا جزئیات مهم مربوط به طراحی وب سایت، دوره جامع آموزش طراحی سایت و سرفصل آن را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

مهندس رفوآ 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش جاوا

آن دسته از افرادی که می خواهند به زبان برنامه نویسی حرفه ای Java به عنوان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه ، تسلط یابند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند در محیطی عملی و کاربردی از صفر تا صد مراحل اجرای یک پروژه را در محیط Java به صورت پروژه ای تجربه کنند از مخاطبین این دوره هستند.آن دسته از برنامه نویسانی که می خواهند برنامه نویسی اندروید را به صورت حرفه ای بیاموزند و برای برنامه نویسی اندروید تسلط به زبان java ندارند نیز از مخاطبین این دوره هستند.

مهندس اسدی 2,900,000 تومان 66 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پایتون

در آموزش پایتون قصد داریم پایتون را از پایه آموزش دهیم و سعی می کنیم تمام مطالب لازم برای برنامه نویسی با پایتون را پوشش دهیم. چرا که برای انجام هر کاری با پایتون، نیازمند آشنایی با دانش مقدماتی و نحوه برنامه نویسی با پایتون هست. مخاطبان این آموزش نیاز به دانش قبلی از پایتون ندارند و سعی می شود تمام مطالب لازم در همین آموزش بیان شود. در پایان این آموزش شما قادر خواهید بود به راحتی با پایتون برنامه نویسی کنید و مسیر مورد علاقه خود را برای ادامه کار با پایتون انتخاب کنید.

مهندس مصطفایی 2,900,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش منطق و مقدمات برنامه نویسی به همراه الگوریتم و فلوچارت

در این دوره به صورت صد در صد عملی و کاربردی و در قالب پروژه های کوچک دانشجویان با نحوه تفکر جهت حل مسائل با زبانهای برنامه نویسی آشنا میشوند.در دوره آموزش الگوریتم وفلوچارت می آموزید که یک نرم افزار چگونه به حل مسائل دنیای واقعی می پردازد , به زبان ساده تر منطق زبان برنامه نویسی و قواعد آن آموزش داده میشود . در این دوره دانشجویان به تسلط کامل بر ترسیم Flowchart فلوچارت جهت پیاده سازی الگوریتمهای برنامه نویسی می پردازند

مهندس رفوآ 1,800,000 تومان 24 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آموزش سی شارپ

در این دوره تسلط به مفاهیم شی گرایی و بانک اطلاعاتی پیدا می کنید وطراحی و ساخت یک پروژه حرفه ای (سیستم فروش رستورانی همراه با صندوق از ابتدا تا انتها) به شما آموزش داده می شود.

مهندس رفوآ 2,800,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

آخرین پست اینستاگرام

Tahlildadeh instagramProfile
instaPost

. داکر، ابزاری است که با استفاده از کانتینر، توسعه، پیاده سازی و انتشار اپلیکیشن ها را راحت تر میکند. کانتینر به یک برنامه نویس این امکان را میدهد که که اپلیکیشن را به همراه تمام کتابخانه ها، ابزار های سیستمی مورد نیاز و نیازمندی هایش به صورت یک پکیج منتشر کند. حال برنامه نویس میتواند اطمینان داشته باشد که اپلیکیشن او در سیستم های دیگر بدون مشکل اجرا خواهد شد. محیط اجرایی اپلیکیشن از هسته پردازش اصلی سیستم عامل استفاده خواهد کرد، اما در تمامی موارد دیگر اپلیکیشن و سیستم عامل از یکدیگر جدا خواهند بود. ______ 👈🏻 چنانچه سوالی در این زمینه دارید در کامنت مطرح نمایید و یا در دایرکت با ما در ارتباط باشید. _____ 👈🏻 برای مشاوره‌ و یا پاسخ سوالات تخصصی خود با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید: ☎️ 021_88146330 ☎️ 021_88146323 📱 09039737034 🌐www.tahlildadeh.com ______ #تحلیل_داده #برنامه_نویسی #کدنویسی #برنامه_نویس #برنامهنویسی #آموزش_آنلاین #طراحی_سایت #برنامهنویسی #آموزشبرنامهنویسی #برنامهنویسیوب #کدنویسی_سایت #طراحی_وب #کدنویسی_وب #کدنویسی_آسان #کدنویسی_وبسایت #داکر #docker #tahlildadeh

آموزش SQL SERVER

یکی از بزرگترین دغدغه های برنامه نویسان، عدم وجود آگاهی کافی نسبت به نقطه آغاز یک پروژه نرم افزاری و طراحی کامل یک application است. بعنوان مثال، وقتی پیشنهاد اجرا پروژه ای به ما داده می شود، نحوه اجرا این پروژه برای بسیاری از برنامه نویسان در هاله ای از ابهام است. راه حل این مشکل در طراحی صحیح دیتابیس است. بطور معمول نقطه شروع در اکثر پروژه های نرم افزاری، طراحی یک بانک اطلاعاتی موفق بر اساس فرآیندهای نرم افزار است. در آموزش SQL Serverهمراه با چند مثال عملی می آموزید که چگونه بر اساس طرح مسئله یک پروژه نرم افزاری، بانک اطلاعاتی آن پروژه را طراحی کنیم.

مهندس رفوآ 2,700,000 تومان 40 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش بلاک چین

بلاکچین در واقع نوعی دفترکل(دفترثبت اعتبار) است که به صورت پیوسته در حال رشد است و در رکورد داده ها را به صورت دائم در محیطی امن، مبتنی بر ترتیب زمان و به شیوه ای غیر قابل تغییر ذخیره می کند.

مهندس اسدی 2,800,000 تومان 30 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش پروژه محور MVC Core همراه با Web API

در دوره آموزش گام به گام و پروژه محور MVC Coreدانشجویان از مراحل اولیه ساخت یک پروژه کاملا حرفه ای با استفاده از WEB API و MVC Razor تا مرحله نهایی یعنی بارگذاری سایت روی سرور را فرا خواهند گرفت. علاوه براین دانشجویان در پایان این دوره خواهند توانست تا کلیه API های لازم برای پروژه خود را بسازند و مراحل امن کردن سایت و WEB API را با بالاترین استانداردهای جهانی فرا خواهند گرفت. ما در این دوره آنچه که یک برنامه نویس Back End احتیاج دارد را بصورت مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور آموزش میدهیم.

مهندس رفوآ 3,500,000 تومان 70 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

دوره آموزش Front End - به همراه ReactJs

با شرکت در دوره آموزش Front End به همراه آموزش ReactJs و یادگیری مفاهیم این دوره و پیاده سازی پروژه های تعریف شده به عنوان نمونه کار، شما می توانید به راحتی جذب بازار کار شوید. در طول دوره شما به همراه دیگر دانشجویان به تیم هایی تقسیم خواهید شد تا کار تیمی را تجربه کرده و با چالش های آن روبرو شوید.

مهندس محمدی 3,800,000 تومان 60 ساعت
با این دوره بیشتر آشنا شو!

تحلیل و طراحی شئ گرا

اين دوره، آن چه هست: دوره UML (Unified Modeling Language) است، چرا که به عنوان زبان مدلسازی مورد بحث و بررسی قرار می­گيرد. دوره تحليل نيازمندی­ها (Requirements Engineering) است، چرا که نحوه تعريف مسأله و توافق بر سر آن آموزش داده می­شود. دوره معماری نرم­افزار (Software Architecture) است، چرا که تعريف معماری و الگوهای آن به عنوان نقطه آغازين طراحی تشريح می­شود. دوره تحليل شی­ءگراست (Object Oriented Analysis). دوره طراحی شی­ءگراست (Object Oriented Design). دوره الگوهای طراحی(Design Patterns) است، چرا که در طراحی، نمونه‌هايي از اين الگوها استفاده شده و کاربردهايشان بيان می­گردد. اين دوره، آن چه نيست: اين دوره، فقط دوره آموزشی UML(Unified Modeling Language) نيست. اين دوره، فقط دوره آموزشی مفاهيم شیءگرا (Object Oriented Basic Principles)نيست. اين دوره، دوره آموزشی فرآيند توليد نرم­افزار(Software Development Process) و به خصوص RUP نيست. اين دوره، دوره آموزشی الگوهای طراحی(Design Patterns) نيست. اين دوره، دوره آموزشی معماری نرم­افزار (Software Architecture) نيست. اين دوره، فقط دوره آموزشی تحليل نيازمندی­ها(Requirements Engineering) نيست. آنچه خواهيد آموخت: UML به عنوان زبان استاندارد مدلسازی جهت کار تيمی و لازمه حضور در تيم و به عنوان ابزار نمايش جواب مسأله­ای که با آن روبرو هستيد. مبانی شیءگرا به آن دليل که شیءگرايی نوعی نگرش است و تغيير نگرش و گاهی اصلاح آن مشکل­ترين بخش زندگی است، حتی اگر اين زندگی در دنيای مجازی نرم­افزار باشد. تحليل نيازمندی­ها به عنوان اولين گام در فرآيند حل مسأله، يعنی تعريف درست صورت مسأله. هدف مدون­کردن پاسخ و راه حل ماست به مسأله مشتری، اما اين پاسخ خود مسأله است برای گام بعدی در فرآيند حل مسأله. تحليل و طراحی که پاسخ ماست به مسأله طرح شده در گام قبلی در فرآيند حل مسأله مبتنی بر نگرشی که آموخته­ايم. شرايط حضور در دوره: از آنجايی که دانشجويان و همکاران حاضر در دوره، تجارب و انگيزه­های کافی را دارا می­باشند، لازمه حضور در دوره تنها تخصيص زمان کافی توسط دانشجو جهت مطالعه، مرور درس و حل تمرين­ها خواهد بود.

آموزش برنامه نویسی شی گرا در PHP و تست کدهای آن

آموزش برنامه نویسی شی گرا در PHP و تست کدهای آن

دوره آموزش UML

برنامه نویسی شی گرا یکی از سبک های رایج در برنامه نویسی است. با مشاهده این دوره آموزشی برنامه نویسی شی گرا در PHP را خواهید آموخت. همچنین بر توسعه مبتنی بر تست (TDD) نیز مسلط می گردید.

1808

2130

1395/01/06

1

آموزش آنالیز کسب و کار

آموزش آنالیز کسب و کار

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور کسب و کارتان را تحلیل و بررسی کرده تا به نواقص آن پی برده و آن ها را رفع کنید.

2079

2911

1395/01/06

0

آموزش یکی از ابزارهای مهندسی نرم افزار - UML

آموزش یکی از ابزارهای مهندسی نرم افزار - UML

دوره آموزش UML

یکی از ابزارهای کارآمد مهندسی نرم افزار استفاده ازUnified Modeling Language (UML) است، UML شامل مجموعه ای از تکنیک های نشان گذاری های گرافیکی برای ایجاد مدل های بصری از سیستم های نرم افزاری است که در این دوره آموزشی آن را به طور کامل فرا می گیرید .

3349

1430

1394/12/26

0

آموزش استفاده از روش Scrum برای مهندسی نرم افزار و انجام پروژه های نرم افزاری

آموزش استفاده از روش Scrum برای مهندسی نرم افزار و انجام پروژه های نرم افزاری

دوره آموزش UML

همان طور که می دانیدScrum یکی از روشهای توسعه محصولات نرم افزاری می باشد، Scrum به تیم های توسعه امکان ساخته قطعه قطعه یک محصول را می دهد.Scrum یکی از بهترین روش های موجود برای کار تیمی بر روی پروژه های بزرگ و پیچیده می باشد.

2764

4029

1394/12/26

0

آموزش مدیریت فرایندها و پروسه های مهندسی نرم افزار

آموزش مدیریت فرایندها و پروسه های مهندسی نرم افزار

دوره آموزش UML

با مشاهده این مجموعه آموزش مدیریت پروسه های مهندسی نرم افزار و تکمیل چرخه زندگی نرم افزار در حال تولید را خواهید آموخت.

1771

1875

1394/12/25

0

آموزش ایجاد مدل UML نرم افزار مورد نظر به کمک امکانات Visual Studio 2010

آموزش ایجاد مدل UML نرم افزار مورد نظر به کمک امکانات Visual Studio 2010

دوره آموزش UML

همان طور که می دانید نرم افزار ویژوال استدیو 2010 امکانات ایجاد مدل ها و نمودارهای UML را در خود گنجانده است، از طریق این امکانات می توانید اقدام به تولید دیاگرام های مختلف کرده و از روی آن ها کد را به صورت خودکار تولید نمایید

3806

1760

1394/12/25

0

آموزش مبانی برنامه نویسی شی گرا و UML

آموزش مبانی برنامه نویسی شی گرا و UML

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی بر اصول و مبانی برنامه نویسی شی گرا آشنا می شوید و به خوبی مفهوم کلاسها، آبجکت ها، چندریختی(Polymorphism) ، انتزاعی سازی(Abstraction) ، ارث بری (Inheritance) و . . . را به خوبی فرا می گیرید.

3661

4433

1394/12/25

0

آموزش برنامه نویسی شی گرا

آموزش برنامه نویسی شی گرا

دوره آموزش UML

با مشاهده این دوره آموزشی با تاریخچه برنامه نویسی شی گرا آشنا می شوید، پس از آن با اجزای تشکیل دهنده برنامه نویسی شی گرا آشنا شده و بر ساخت و استفاده از آن ها تسلط خواهید یافت .

2462

2502

1394/12/24

0

آموزش سریع و کاربردی UML

آموزش سریع و کاربردی UML

3377

324

1394/08/26

3